Leden 2008


Jak šel čas s čarodějkama

31. ledna 2008 v 14:10 | Kikuška

Paige ve čtvrté sérii:
Paige v páté sérii:
Paige v šesté sérii:
Paige v sedmé sérii:
Paige v osmé sérii:

Jak šel čas s Phoebe


Phoebe v první sérii:
Phoebe v druhé sérii:
Phoebe ve třetí sérii:
Phoebe ve čtvrté sérii:
Phoebe v páté sérii:
Phoebe v šesté sérii:
Phoebe v sedmé sérii:
Phoebe v osmé sérii:

Jak šel čas s Piper


Piper v první sérii:
Piper ve druhé sérii:
Piper ve třetí sérii:
Piper ve čtvrté sérii:
Piper v páté sérii:
Piper v šesté sérii:
Piper v sedmé sérii:
Piper v osmé sérii:

JAk šel čas s Prue


Prue jako malá:
Prue v první sérii:
Prue v druhé sérii:
Prue ve třetí sérii:Jak si vylepšit pokojíček

31. ledna 2008 v 14:03 | Kikuška
ilustrační obrázek

Vylepši svůj pokojíček!

Že nemáš moc peněz na to, abys nakoupila spoustu nových věcí? To ale vůbec nevadí! Někdy stačí málo a z tvého okoukaného pokojíčku je rázem tvé vysněné království! Víme, jak na to!


Vyhoď nepotřebné věciNěkdy stačí jen když nakoukneš do svého pokojíku a hned se ti zhorší nálada? Udělej si pořádek! Otevři všechny skříně i šuplíky, vezmi si pořádně velký odpadkový koš a vyhoď všechny staré krámy, které už nebudeš potřebovat. Pokud najdeš ve skříních kousky oblečení, které už určitě nebudeš nosit, zkus je dá na hromádku a navrhni kamarádkám výměnný obchod - něco za něco :-) Díky tomu můžeš získat pár parádních modýlků! Máš spoustu věcí, které ti ve skříni jen zabírají místo a přece se s nimi ještě nechceš úplně rozloučit? Ulož je do krabic a odnes je do sklepa nebo na půdu. Když ti budou věci v nich chybět, kdykoliv se pro ně můžeš vrátit.

Kosmetický koutekPro všechny své všechny činnosti bys měla mít vyhrazený prostor a místo. Pro učení, odpočinek i zkrášlování. Pokud ještě nemáš vlastní kosmetický koutek, koukej to napravit! Sežeň si zrcadlo, může být klidně i starší, které si upravíš podle svého. Jeho okraje můžeš oblepit třeba proužky barevného papíru,nebo zkus využít mušle z prázdninového výletu k moři. Na poličku nebo stoleček u zrcadla vyskládej všechny své kosmetické poklady, laky na nehty, vůně, vzorečky... Pro zlepšení nálady můžeš přidat rámeček s fotkou, na které jsi se svou nej kámoškou, nebo svým miláčkem.

Barvy, barvy, barvičky!


Barevný pokojíček ti vždycky zlepší náladu! I když prší, a venku je pošmourno a smutno, ve tvém pokojíku s barevnými stěnami bude vždycky příjemně útulno! Žlutá, zelená nebo oranžová ti vždycky dodají energii a krásně tvůj pokojík rozzáří. Že ti rodiče nechtějí dovolit vymalovat? Nevadí, i to se dá vyřešit! Zkus si alespoň jednu stěnu pokojíku vyzdobit obrázky se stejně barevnými rámečky. Ty nemusí být kupované, můžeš si je dost dobře vyrobit sama - třeba s pomocí čtvrtky a temperových barev. Uvidíš, co to udělá! Už máš uklizeno? Tak nezapomeň na jednu hróóózně důležitou věc, kterou jsou barevně sladěné doplňky! Voňavé svíčky, deka nebo přehoz přes postel, květináč, polštářky... vše ve sladěných barvách! Uvidíš, že tvé království se změní k nepoznání!CHCEŠ SI VYMALOVAT POKOJ A NEVÍŠ JAKOU BARVOU?
TADY MÁŠ PÁR TIPŮ!
1) Teplé barvy dodávají pokoji důvěrnost a útulnost.Červená: oživuje a dělá větší pokoje příjemnějšími a důvěrnějšími

Hodí se k: zelené a zlatéŽlutá: prosluní a rozjasní šedé pokoje, udělá je větší, podporuje tvořivost

Hodí se k: tmavě červené až fialovéOranžová: smělá, živá a zábavná barva, rozvazuje jazyk a pozor... podporuje chuť k jídlu.

Hodí se k: modréRůžová: povzbuzující, uklidňující a přátelská. Pozor, někdy může vypadat trochu přeslazeně :-)

Hodí se k: bledě modré a jasně fialové

2) Studené barvy - Vyvolávají dojem, že pokoj je prostornější, a dodávají mu šmrnc. Proto se výborně hodí tehdy, když chceš opticky zvětšit svůj mini pokojíček.Modrá: symbolizuje věrnost, přináší harmonii, mír a pohodlí

Hodí se k: oranžovéZelená: barva přírody - je osvěžující, uklidňuje a podporuje duchovní uvědomění

Hodí se k: červenéFialová: silná, působivá a podnětná, podporuje fantazii

Hodí se ke: žluté

ZdrojJsi rebelka nebo pohodářka

31. ledna 2008 v 14:00 | Kikuška
Jsi pozvaná na večírek. Co si vezmeš na sebe?
a) Obepnuté tričko a džíny
b) To, co nosím normálně, jen s jinými doplňky...
c) Ještě nevím. Asi nějakou sexy sukni a originální náušnice a tílko.

Na večírku je bohužel pěkná nuda! Co budeš dělat?
a) Co nejdřív odtamtud vypadnu.
b) Přesunu se do debatbího kroužku svých kamarádek.
c) Tancuju, blbnu, flirtuju... prostě se bavím podle sebe.

Nejkrásnější kluk ze školy se na tebe na chodbě dlouze zadívá. Co uděláš?
a) Jdeš za ním a začneš se s ním bavit.
b) Doufáš, že tě brzy osloví.
c) Začneš o něm zjišťovat informace.

Jak by tě asi popsala tvá nejlepší kamarádka?
a) Dobrosrdečná a přátelská.
b) Komunikativní a veselá.
c) Tvrdohlavá a sebevědomá.

Kterou z těhle hvězd nejvíce obdivuješ?
a) Madonnu nebo Kelly Clarkson
b) Christinu Aquileru nebo Fergie
c) Avril Lavigne nebo Ashley Simpson
Spočítej si to!
1. a-5, b-3, c-0
2. a-3, b-5, c-0
3. a-3, b-5, c-0
4. a-5, b-3, c-0
5. a-0, b-5, c-3


Výsledky:

3-12 bodů
Děláš jen to, co chceš a když tě něco štve, okamžitě to řekneš. To je docela obdivuhodné, ale občas tyhle tvé povedené komentáře a připomínky můžou někomu dost ublížit. Proto bude lepší, když budeš přátelská a dřív, než něco řekneš, si to v duchu promyslíš.

14-18 bodů
Jsi sebevědomá, komunikativní a dokážeš lidi vždycky něčím potěšit. Když se ale máš o něčem rozhodnout, pozveš si na radu raději někoho jiného. Strašně nerada totiž riskuješ. Proč? Nenechávej se tolik ovlivňovat druhými a zkus se začít víc rozhodovat sama za sebe. Uvidíš, že si díky tomu začneš vytvářet nejen svůj vlastní názor, ale také dosáhneš mnohem rychleji svých cílů.

19-25 bodů
Jsi ochotná, přátelská a pro své kamarády máš vždycky otevřenou náruč. Ale kdy si konečně začneš užívat i ty sama? Přestaň chvíli myslet na to, jak bys před ostatními vypadala a řekni klidně svůj názor. Neměj předem strach z konfliktů! Posílí se tak tvoje vnitřní důvěra a ty začneš sbírat důležité zkušenosti.

Šok v ordinaci

31. ledna 2008 v 13:57 | Kikuška
Seriál Ordinace v růžové zahradě si diváci velmi oblíbili. Kdyby ale tušili, co se odehrává mezi herci při natáčení! Po tom, co scenáristé nechali zemřít problematickou Danielu Šinkorovou, ,,nahradila" ji herečka Bára Munzarová v roli doktorky Pavly Barnové. Bohužel i ona začíná chytat manýry Šinkorové.

Zkouška pohody

30. ledna 2008 v 18:11 | Kikuška

Zkouška pohody


Přečti si následující tvrzení a rozhodni se, kdy souhlasíš a kdy ne...

Důležité!!

30. ledna 2008 v 18:04 | Kikuška
Pokud si budete něco chtít skopírovat tak uvádějte zdroj(můj blog)
a mojí ikonku!!!

Moje ikonka!!

Pravidla

30. ledna 2008 v 18:02 | Kikuška
1) NEKRÁST! = Nevydávat za svůj majetek. Věnovala jsem svůj čas a praci na grafice na této stránce a opravdu by mě naštvalo kdyby někdo kradl moji grafiku! Vám by se to určitě taky nelíbilo.
2) LINK ME! Pokud použijete moji grafiku, uveďte zdroj! nebo vložte odkaz na mé stránky
3) Je přísně zakázáno, upravovat již hotovou grafiku, na grafiku jinou: např z avatarů svoje ikonky, oříznutím blendu dělat svoje bannery, rozkládat animované obrázky na snímky atp.
4) Je nepřípustné, abyste z grafiky odstraňovali copyright (tzn jméno webu, odkaz na web nebo mou přezdívku)pokud tam jsou.
5) Je možno vkládat vlastní texty do: avatarů, ikonek 88x31, backgroundů (pozadí), wallpapers, webových sad, Errorů 404, boxů na novinky a do blendů.
6) Do kolonky affiliates neboli přátelé NEpřídávám blogy nebo weby, které nedodržují pravidla ostatních webů a blogů (hlavně, co se týče umísťování zdrojů)
7) Žádný z návodů nebo textů (ani ty, kdy je uvedeno, že jsou přeloženy) není povoleno přebírat a už vůbec kopírovat obrázky!!!! návody jsou tu pro Vás, abyste si mohli dělat svoji grafiku..já je nepotřebuju, já to umím.
8) Nějaké nejasnosti nebo dotazy? piště na -kikynka162.blog.cz

Me to you

29. ledna 2008 v 17:17 | Kikuška

Nějaký obrázek

29. ledna 2008 v 17:14 | Kikuška

Třpiticí se Snoopy

29. ledna 2008 v 17:13 | Kikuška


Animace pejsků

29. ledna 2008 v 17:11 | KikuškaDobře si pokecej

29. ledna 2008 v 16:59 | Kikuška

Potřebuji POMOC!!

29. ledna 2008 v 16:56 | Kikuška
Lidi mě už nic nenápadá co by Vám už tady dala!!Jestli máte nápad(moc byste mi pomohly)tak ho napište do komenrářů!!A jestli se mi ten nápad bude zamlouvat tak ho přidám!:-)

Nabídka

29. ledna 2008 v 16:54 | Kikuška
Achojky lidišky chtěla jsem se zeptat jestli
nechce udělat na svůj blog design??Pokud máte zájem takmi napište
na můj e-mail!!
Můj e-mail

Skopč si na blog

29. ledna 2008 v 16:48 | Kikuška

Medvídek Pú a spol.

29. ledna 2008 v 16:47 | Kikuška

Obrázky Didlinky

29. ledna 2008 v 16:44 | Kikuška

Fotky koní

28. ledna 2008 v 10:31 | KikuškaSmajlící popis

26. ledna 2008 v 10:28 | Kikuška
Smajlík
Popisek


: :) má velmi velký nos:C) má velmi velký nos:^) má zlomený nos:>) má obří nos: (=) má velké zuby: )} má bradku: )## má dlouhou bradku(: {~ má bradku: )# má bradku(: je levák: |8( ): je těhotná: d~ je silný kuřák*:* je rozcuchaný*:** je rozcuchaný a má i rozcuchaný knír<: I je hlupák(_,_) prdel°_° CUCI/8ˆ{|~ pěšinka, brýle, knír a kozí bradka}:-Đ Čert°:-( Má jen jedno uchoJHE(8-))>_ PŘEJETEJ SLEPEC:U Má nakřivo ústa.:)))) veselýýýýýý smajlík:$- Vaclav klaus_!-_:) Skákající žába(8-)=-o slepec@=o@ počítačový maniak(. Y .) Prsa-.- Korean ProGamer(:-{0) Kejíková s knírkem:-P Vyplazuje jazyk:´-( Pláče(:- tohoto mutanta som nechtiac udelal pri pokuse narychlo udelat :-)x) Pic mě@@@@:,) marge se simson!!//.. odesílatel