Eva-Hanka Vágnerová

29. prosince 2007 v 10:38 | Kikuška
Základní vlastnosti:

Rebelka, senzitivní, přecitlivělá
Věta, která ji charakterizuje:
"Nikdo mi nerozumí."
Obecná charakteristika:
Uprostřed puberty musela opustit prostředí, na které byla zvyklá, a začít nový život kvůli rozhodnutí své matky, což nelibě snáší. Obdivuje svého otce a velmi jí chybí, ale před matkou to skrývá, aby jí neublížila. Svěřuje se s tím pouze své babičce Zdeně. Má pocit, že je středem světa a všechno konvenční odmítá. Ve vztazích a ve všem, co má ráda, je velmi vášnivá a vznětlivá. Připadá si zvláštní a jiná než ostatní. Občas bere věci příliš vážně, podobně jako její matka, což je častým důvodem jejich hádek. Po své matce zdědila rebelství a touhu po nezávislosti.
Má ráda:
Hudbu, zvláště takovou, která je příliš emotivní (nehledě na to, jestli jde o operu nebo komerční hit), milostnou poezii a filozofie, především nihilismus a existencialismus. Stručně řečeno, má ráda vše, co je profánní, extrémní a exaltované.
Nemá ráda:
Televizi a české filmy. Všechno, co rozumíme pod pojmem "zmanipulované masy". Zkouší si zvyknout na nový život, ale je to pro ni těžké, protože se musela spousty věcí vzdát. Navíc je v pubertě.
Zázemí:
Má velké tajemství: svou velikou, tajnou lásku k mladému písničkáři, kterého velmi bolestně opustila v Brně. Její vztah k němu je velmi intenzivní a Eva jej vyjadřuje svými nespočetnými básněmi, které jsou terčem vtipů její mladší sestry.
Cíle:
1) Být nezávislá a vrátit se zpátky do Brna, jediného místa, kde může být šťastná. 2) Najít někoho, kdo jí bude rozumět.
Překážky:
1) Její matka jí nedovolí být nezávislá, navíc o návratu do Brna vůbec neuvažuje. 2) Dokonce ani ona sama si nerozumí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se Vám líbí můj blog?!

Je nádherný!! 15% (3)
Je pěkný! 55% (11)
No jo ,ujde!! 25% (5)
Nic moc! 5% (1)
Ne!! 0% (0)
Zruš ho!! 0% (0)

Komentáře

1 Jess Jess | Web | 29. prosince 2007 v 10:38 | Reagovat

http://more-beautiful.blog.cz/0712/jaky-je-vas-nazor#komentar

Na tomto odkaze prosím hlasuj podle svého názoru.také zanech na mém blogu komentář kdekoliv.Můžeš se zúčastnit i bleskovky.Pa

2 ZiRaFkA ZiRaFkA | Web | 29. prosince 2007 v 10:40 | Reagovat

Ahojik,

promiň, že tě s timhle obtěžuju ale jsem v SONB na http://vyvoleni-nej.blog.cz/0712/1-kolo-sonb-hlasujte. Jsem tam 7) a jako ZiRaFkA. Plsík hlasujte pro mě ! moc děkuju

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama